Informacje o nas

A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, swój jeżyk mają (…) M.Rej

 

Od momentu kiedy Mikołaj Rej wypowiadał powyższe słowa, minęło już kilkaset lat. Jednak wciąż nie straciły na aktualności. W dobie globalizacji, cyfryzacji i ogólnego zacierania się granic między Państwami, słowo „Polska” staje się szczególnie ważne w sercach Polaków.

Co sprawia, że w tak szczególne dni jak święta majowe czy 11 listopada wszyscy czujemy się wyjątkowo?

Barwy narodowe, ukazane na fladze.

Zajmując się produkcją flag pragniemy, abyś poczuł/a tą samą dumę i radość co my. Pragniemy, wraz z Tobą, podkreślić w ciągu tych kilku dni w roku swoją polskość, swoją przynależność narodową. W tych dniach wszyscy jesteśmy Polakami.

 

W naszym sklepie znajdziecie flagi polski, flagi kościelne, akcesoria flagowe, oraz koszulki sportowe, stylizowane na reprezentację Polski. Nie musisz od razu zakupywać 50 czy 100 egz.

Możesz na początku zamówić choćby jedną rzecz, aby sprawdzić jakość naszych produktów, a następnie skontaktować się z nami bezpośrednio, w celu podjęcia szerszej współpracy.

 

Jesteśmy dużym producentem flag polski, który podejmie się każdego zadania. W swym dorobku mamy już zrealizowanych kilka większych projektów. Nasze produkty możesz znaleźć m.in. w Lidlu, Żabce, czy Intermarche.

Jeśli chcesz kupić produkty do 100 szt. to trafiłeś idealnie. Natomiast, jeśli taka ilość to dla Ciebie za mało, to jeszcze lepiej. Jesteśmy w stanie zrealizować każdą ilość i to w krótkim terminie. Zapraszamy do kontaktu: kontakt@flagi-polski.pl lub 503 84 99 88